Novinka

9 let v U&SLUNO Martina Hafta

Jaký byl tvůj první rok v U&SLUNO? 

První rok byl nezapomenutelný, stejně jako první setkání s Martou Novákovou. Potkali jsme se na tehdy ještě povinné celofiremní snídani v pondělí ráno. Můj nadřízený mě představil jako projektového manažera a Marta mě přivítala slovy: „Na vás si dám pozor.“  

Za první dva roky jsem potkal spoustu lidí, kteří řídili projekty a po pár měsících odešli. Tehdy byly ještě běžné porady od 10:00 do 22:00. Taky jsem si myslel, že to nezvládnu, ale U&SLUNO mi dalo příležitost k růstu a já jsem ji využilKaždý další rok byl už jen lepší. Doufejme, že to tak bude pokračovat. 

Co bys chtěl stihnout do konce roku 2022? 

Překonat ten předchozíRok 2021 byl co se týká projektů u našeho největšího zákazníka rekordní, ale stále existuje prostor pro růst. Ať už to budou roboti do skladů, rozšíření dodavatelského portálu nebo nový systém pro práci na prodejnách. S tím souvisí i rozšíření týmu projektových manažerů, se kterými tyto projekty budeme realizovat. V osobním životě se chci věnovat rodině a novému členu domácnosti, kterým je výmarský ohař Bruno. 

Co rád děláš a kde nabíráš energii do práce? 

Svůj volný čas trávím s rodinou. Poslední 2 roky byly covidové, a tak byly možnosti trávení volného času omezené. Ale jelikož to vypadá, že svět bude zase v pořádku a Bruno bude potřebovat někde vybít spoustu energie, tak nejlepší místo na dobití baterek budou hory. Třebaže děti budou protestovat.