Kdo jsme

Jak tvoříme budoucnost retailu

Jsme softwarová a konzultační firma z Ostravy. Poskytujeme informační technologie, poradenské a konzultační služby pro obchod, logistiku a distribuci. Pracujeme s technologiemi, jako je Java, PL/SQL, MySQL, C# a PHP. Podpora obchodu nás baví, neustále hledáme inovativní řešení s důrazem na vysokou přidanou hodnotu a rychlou návratnost investice.

Konzultanti

Jsme často na cestách. Většinu času trávíme u našich zákazníků. Analyzujeme, hledáme a vždy najdeme to správné řešení. Dokážeme si poradit jak se softwarovými požadavky, tak s procesy klienta. Při tom spolupracujeme s Businessem a Developery.

Práce ve Slunu mě baví. Denně jsem v kontaktu se zajímavými klienty. Kolem sebe mám skvělé kolegy a s vedením se dá na všem domluvit. Co mi dělá největší radost, jsou především výsledky, které jsou za mojí prací vidět.

Petr
Konzultant

Pracuji jako vývojář, šáhnu si na všechny technologie, od nejstarších až po JAVU a novinky. Můj pracovní den je pestrý, vyvíjím, řeším fixy, opravy a mnoho dalšího. Na Slunu se mi líbí, že je tady taková domácká, uvolněná a rodinná atmosféra. Cítím se tady fajn.

Martin
Programátor

Development

Každý zákazník je jedinečný. Díky tomu přinášejí nové i stávající vývojové projekty nečekané výzvy. Místo u nás mají nová i tradiční řešení. Pracujeme s technologiemi, jako je Java nebo PL/SQL. Místo u nás mají nová i tradiční řešení.

Helpdesk

Každý den přináší nové příležitosti. A to nás baví. Poskytujeme oporu nejen zákazníkům, ale celému týmu. Jsme jim k dispozici téměř nepřetržitě. Díky analytickému myšlení vždy vyřešíme všechny úkoly, které nám naši zákazníci zadávají. Bez nás by to prostě nešlo.

Byl jsem ještě student, když jsem se hlásil do Sluna. Chtěl jsem nabrat zkušenosti. Mohu říci, že má očekávání se naplnila a našel jsem vše, co jsem hledal. Pracuji totiž s širokým spektrem technologií.

Jozef
Helpdesk

Sluno je moje druhá pracovní zkušenost. Je zde neformální prostředí, tykáme si. Práce mě baví, vedu tým lidí a to je pro mě výzva. Jsem tady kvůli lidem a zákazníkům, se kterými mám výborné vztahy.

Martin
Projektový manažer

Project management

Vedeme a zastřešujeme všechny projekty ve firmě. Do týmů vybíráme takové lidi, kteří se vzájemně doplňují svými schopnostmi a znalostmi. Takto poskládaná parta lidí výborně spolupracuje a nám se daří dokončovat projekty úspěšně a ke spokojenosti klientů. Naše hlavní zásada: všechny projekty vždy dovést do konce.

Back office

O nábor nových kolegů a spokojenost stávajících zaměstnanců se stará HR oddělení. Za to, aby vše bylo správně zaúčtováno a levá strana byla rovna pravé, je zodpovědný tým z účtárny. Perfektní přehled o firmě a ochota zdobí holky z recepce. Všechna tři oddělení společně fungují jako jeden tým a zajišťují bezproblémový chod naší firmy.

Pracovala jsem ve velké firmě, ale lákala mě firma menší, a proto jsem přišla do Sluna. Tady mi to vyhovuje, líbí se mi přátelské vztahy mezi kolegy, lidé se navzájem znají a chovají se k sobě hezky.

Marcela
Účetní

Sluno mi vyhovuje, jsou tady pozitiva i negativa jako všude, ale pozitiva jednoznačně převažují – jsme fajn kolektiv, máme pružnou pracovní dobu. Naše práce není stereotypní.

Karolína
Business Support

Business & marketing

Hlavním úkolem business oddělení je budování vztahů se zákazníky. Má na starosti identifikaci a rozvoj nových obchodních příležitostí. Nedílnou součástí práce je i plánování obchodní strategie. Marketingové oddělení spolupracuje s obchodním týmem, monitoruje důležité informace o trhu a má na starosti také firemní komunikaci směrem k zákazníkům a široké veřejnosti.

ZKUŠENOSTI & PŘEHLED

Přes 30 let na trhu & Více jak 30 let zkušeností
projekty pro velké retailové firmy
týmy specialistů
individuální přístup
mezinárodní spolupráce

SPOLUPRÁCE & PARTNERSTVÍ

Dlouhodobě spolupracujeme s řadou partnerů a profesních organizací, které jsou špičkou v problematice softwarového a hardwarového vybavení a technologií. Jsme držiteli certifikátu Oracle GOLD, což nás řadí mezi specializované partnery s garancí nejvyšší úrovně poskytovaných služeb.

ZÁVAZKY & CÍLE

Zákazníkům dodáváme řešení, která jsou podporou a hnacím motorem pro jejich podnikání, optimálním nástrojem pro dosažení cílů, maximální výkonnosti a tržní konkurenceschopnosti

Myslíme i na ostatní

Ne každý má jednoduchý život. Mnohdy to jsou příběhy, které rozbuší srdce a nutí zamyslet se. My věříme, že pomáhat se musí. A tak pomáháme. Jsme dlouhodobým partnerem nadačního fondu Křídlení. Tento transparentní fond každoročně rozděluje prostředky pro neziskové organizace.