Novinka

Koho jsme podpořili v roce 2018

I v loňském roce jsme vybrali několik projektů, které jsme jako společensky odpovědná firma podpořili.

Pro místní spolek ADAM – Autistické děti a my jsme vytvořili nové webové stránky. Předali jsme notebook obecně prospěšné společnosti Dlaň životu. A v rámci Adventu plného Křídlení jsme částkou 100 000 Kč pomohli projektům I autista může být turista a Čtyři ženy v chalupě.

Zapojili jsme se také do Tyrkysové sbírky, která probíhala ve spolupráci s DPO po celé Ostravě a částkou 10 000 Kč jsme podpořili dětské tábory i nadaci Terezy Maxové s názvem TERIBEAR.

Image title

Studenti z Ostravské univerzity a VŠB-TU Ostrava ocenili naši spolupráci s Majálesem Ostrava. Na největší studentské akci v Česku jsme se dokonce stali Generálním partnerem. Radost pak máme taky z podpory sportovců, konkrétně mladé hokejisty z Frýdku-Místků a nadějné fotbalisty z FK Darkovičky.

Image titleV polovině roku jsme se stali partnerem akce Patrioti MSK, na které mj. vystoupila naše bývalá předsedkyně představenstva Marta Nováková.

Image titleA nezapomněli jsme ani na čtyřnohé mazlíčky. Do psího útulku Čtyřlístek pro hafany z.s. jsme přinesli krmivo, hračky, deky a jiné potřebné věci.

Image title

V průběhu celého roku 2018 jsme hned několikrát navštívili Krevní Centrum FN Ostrava, abychom společně bezplatně darovali krev a krevní složky.

Image titleVšem kolegům děkujeme za to, že neváhali projevit lidskou tvář a podpořili projekty, které mají smysl. Ani v novém roce nebudeme zahálet!