Novinka

Programátor v U & SLUNO

Programátor v U & SLUNO

„Když se podíváte na náročné zadání, vyřešíte ho a naprogramujete tak, že vše bez problému funguje, je to dobrý pocit.“

Programátor je tichá síla v pozadí U & SLUNO. Podílí se na vývoji projektů, implementuje řešení a testuje výsledky vlastní práce, někdy dokonce přímo u klientů. „Počítače mě bavily odjakživa, chtěl jsem jim přijít na kloub, podívat se na kód a zjistit, jak fungují zevnitř,“ říká Lukáš, který u nás společně s kolegy pracuje na úkolech pro významné zákazníky jako Tesco, Globus nebo ROSSMANN.

Lukášova práce se odvíjí od konkrétních projektů. Někdy během dne přepíná mezi čtyřmi různými problémy, jindy řeší 1-2 týdny v kuse stejné zadání, ať už je to tvorba manuálu nebo zakládání nové prodejny. Schází se s konzultanty, účastní se meetingů a když kluci z helpdesku dostanou náročný požadavek, je to často právě programátor, kdo jim s řešením pomůže. Hlavní jazyky, kterými mluví, jsou Java a PL/SQL. Pravidelně je ale prokládá taky angličtinou, kterou využívá při zpracování a studiu technické dokumentace.

Každý má u nás svou specializaci, oblast, ve které se vyzná nejlépe. Společným domovem programátorů je ale systém ORACLE, protože databáze jsou prostě základ. Stejně jako soustředění a klid při práci, který najdou naši IT kolegové v kanceláři i doma, když zrovna využívají home office.

Náročné úkoly berou jako výzvu a jen tak něco je nerozhází. A přesně díky tomu dnes můžeme nabízet kvalitní řešení pro řadu spokojených klientů. Být programátorem v U & SLUNO je zkrátka možnost, jak se každý den učit a zdokonalovat. Můžete přicházet s vlastním řešením a podílet se na vývoji systémů, které usnadňují práci stovkám lidí. Jestli vás tato pozice zaujala, napište nám nebo pošlete CV a my s vámi rádi probereme možnosti spolupráce.

Jaké dovednosti na pozici programátora uplatníte:

programovací jazyky PL/SQL a JAVA coby pevný základ,

ORACLE databáze, které tvoří kostru naší práce,

angličtinu, protože bez ní to v IT prostě nejde,

analytické myšlení, abyste hravě procházeli i přes složité problémy,

samostatnost a odhodlání nacházet vlastní řešení.