Novinka

U & SLUNO se představuje

U & SLUNO se představuje

 

Jsme ryze česká IT firma s více než 25letou tradicí. Zaměřujeme se na podnikové IT řešení v oblasti retailu, logistiky a distribuce. Naše implementované systémy pomáhají řídit sklady a zboží maloobchodních prodejen a přispívají tak k jejich vyšší efektivnosti. K našim klientům patří například Ahold, Tesco, Makro, Globus, U.T.C. nebo taky COOP Jednoty na Slovensku. Působnost společnosti překročila již před mnoha lety hranice České republiky. Naše pobočky najdete na Slovensku a Ukrajině. Dlouhodobě působíme také na dalších, především evropských, trzích. Mezinárodní obchod nabízí nové příležitosti a my se snažíme rozšiřovat naše činnosti tímto směrem.

Základní stavební kameny tvoří naše týmy. V první linii jsou konzultanti, kteří jsou v denním kontaktu se zákazníky. Společně s nimi hledají cesty, jak zefektivnit procesy s využitím našich systémů řízení. Na tomto základě staví náš specializovaný tým softwarových vývojářů. Ten je schopný upravit systém podle přání a požadavků zákazníků.

Systémy nasazené u našich zákazníků jsou téměř nepřetržitě podporovány ze strany specialistů z týmů helpdesk. Jsou vždy připraveni za jakýchkoliv podmínek poradit a zodpovědět otázky našich klientů. Pro každého zákazníka sestavujeme projektový tým z lidí, kteří se vzájemně doplňují svými schopnostmi a znalostmi. Takto poskládaná parta výborně spolupracuje a nám se daří dokončovat projekty úspěšně a ke spokojenosti klientů. Naše hlavní zásada: všechny projekty vždy dovést do konce.

Proč jsme vytvořili tyto stránky?

Před několika lety naše firma prošla reorganizací, která s sebou přinesla velké změny. Vše jsme ustáli a dnes se na ně díváme jako na hodnotnou zkušenost.  Do firmy jsme přivítali nové kolegy, myšlenky a nápady. Společně pracujeme na dalších projektech a naše řešení dále rozvíjíme o nové trendy.

Chceme ukázat naši firmu a také to, kam se za ta dlouhá léta posunula. Doufáme, že rozmanitost naší práce zaujme další lidi z Ostravy a okolí. Rádi přijmeme nové kolegy, kteří hledají výzvy a sdílejí stejné nadšení pro IT technologie.

Naše očekávání a cíle

Sdílíme společné cíle a vizi firmy být nadále stabilním a důvěryhodným partnerem. Správní lidé jsou nepostradatelnou konkurenční výhodou firmy, a proto se více než kdy předtím staráme o spokojenost našich kolegů. Uvědomujeme si náročnost práce v IT, kde vysoká odolnost a pracovitost je klíčem k úspěchu. Jsme připraveni podpořit naše lidi nejen v profesním, ale také v osobním životě.