Novinka

IT konzultant v U & SLUNO

IT konzultant v U & SLUNO

 

V tomto článku vám přiblížíme práci našich konzultantů, kteří jsou při implementaci našich systémů zákazníkům nejblíže.

Face to face komunikace, budování dlouhodobých vztahů a časté cesty k zákazníkům. Tyto 3 základní činnosti mimo jiné zahrnuje pozice konzultanta v U & SLUNO. Seznamte se s naším kolegou Petrem, který je specialista na skladové systémy. Petr je náš seniorní kolega. Specializuje se na řízení skladu. Je společenský a baví ho především práce s lidmi. Pozice konzultanta mu dává možnost pomáhat klientům a řešit jejich požadavky přímo. Se všemi zákazníky jedná osobně a při návrhu možných řešení zohledňuje jejich jedinečnost a individuálních cíle. Součástí pracovního dne jsou hloubkové analýzy dat a procesů našich zákazníků. Při implementaci našich systémů navrhuje optimalizaci procesů klienta. Díky jeho práci může zákazník využít naplno všech výhod našich skladových aplikací. U zákazníků prezentuje navrhované změny řešení a probírá s nimi jednotlivé kroky implementace. Petr cestuje za klienty po celé České republice i za hranice. Při své práci se setkává nejen s běžnými uživateli aplikace, ale také často jedná se středním a top managementem.

Není to tedy pouze software, který je potřeba ovládat pro úspěšné zvládnutí této pozice. Jsou to také komunikační schopnosti. Konzultant je u nás mostem mezi zákazníky a developery, a proto je správné sdílení informací důležité. Na pozici konzultantů u nás vynikají také lidé s ekonomickým vzděláním. Třebaže znají software jen okrajově, my jim s ním dokážeme pomoci. Díky tomu se rychle stávají zkušenými znalci našich aplikací.

Zaujala vás tato pozice? Zajímáte se o IT, ale přesto se nepovažujete za typického ajťáka? Jste více jako náš kolega Petr, tedy spíše extrovert a klienty byste rádi poznávali osobně? Napište nám nebo pošlete vaše CV a my s vámi rádi probereme možnosti spolupráce.

Kontaktní formulář


    Souhlasím se zpracováním osobních údajů